הצהרת נגישות

טופס משוב

אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לבעלי מוגבלות ומאפשר תמיכה בהצגת טקסטים חלופיים על התמונות באתר, באמצעות תוסף הנגישות, המוצג למעלה משמאל ניתן לסמן אזורי תוכן על ידי מעבר עכבר עליהם, הגדלת הטקסטים באתר והתפריטים, ביטול תנועת תמונות באנימציה בחירת אפשרות ניווט, שינוי צבעים וניגודיות הדגשת קישורים ועוד.

באתר זה ניתן להשתמש בתוכנה קוראת מסך "אןוידיאי" למחשבי ווינדוס ומשתמשי "מאק" ניתן לעשות שימוש בתוכנת "וויסאובר" הקיימת כחלק ממערכת ההפעלה וניתן להפעילה מתוך הגדרות הנגישות במחשב.

באמצעות לחיצה על מקש ה "טאב" ניתן לדלג בין אזורים באתר לחיצה על "טאב" בכניסה ראשונית לעמודים באתר, תאפשר לנווט ישירות לסרגל הנגישות בו תוכלו להתאים את תצוגת האתר וגודל הפונט המוצג בהתאם לצרכיכם.

מה אינו נגיש באתר?
קישור לקובצי "פידיאף" חיצוניים אינם מונגשים, ואינם בשליטת בעלי האתר.

האתר מותאם לצפייה במחשב שולחני ובסמרטפון (טלפון חכם) ונתמך, ברזולוציות שונות ובכל "הדפדפנים הפופולרים כגון אקספלורר, כרום "פיירפוקס".
במידה והנכם זקוקים לעזרה, שאלה או הצעות ניתן לשלוח מייל או למלא את הפרטים בטופס המשוב ונחזור אליכם.

קליין שרותי בטיחות אינה אחראית לטיב מודול הנגישות יש לציין כי מודול הנגישות המוגש לציבור חינם ע"י איגוד הנגישות ואו כפלאגאין בוורדפרס, שימוש במודול הנגישות איננו מהווה אחריות או תחליף ליועץ נגישות.
קליין שרותי בטיחות והמערכת והמודול אינן אחראיות ולא ישאו באחריות למידע, ולא ישאו באחריות לטעויות מכל סוג שהן, ולא ישאו בכל אחריות, ישירה ו/או עקיפה, לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש באתר ו/או בתכניו ו/או בכל מידע אחר שבו. כך גם לא תישא המערכת באחריות בגין נזקי תוכנה ונזקים אחרים אם יגרמו כתוצאה מן השימוש באתר.

הנגשת אתר זה הוטמע כמודול על ידי טי.אם.די בניית אתרים.
טי.אם.די אינה אחראית לטיב מודול הנגישות יש לציין כי מודול הנגישות המוגש לציבור חינם ע"י איגוד הנגישות ואו כפלאגאין בוורדפרס, שימוש במודול הנגישות איננו מהווה אחריות או תחליף ליועץ נגישות.
טי.אם.די והמערכת והמודול אינן אחראיות ולא ישאו באחריות למידע, ולא ישאו באחריות לטעויות מכל סוג שהן, ולא ישאו בכל אחריות, ישירה ו/או עקיפה, לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש באתר ו/או בתכניו ו/או בכל מידע אחר שבו. כך גם לא תישא המערכת באחריות בגין נזקי תוכנה ונזקים אחרים אם יגרמו כתוצאה מן השימוש באתר.